Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 25 września 2023 napisz DONOS@

Rekord Martyny w Warszawie

Główne zdjęcie
Martyna Krawczyńska

Martyna Krawczyńska na mitingu w warszawskim AWF-ie poprawiła ponad 20-letni rekord. Reprezentantka KS PREFBET-SONAROL wynikiem 4:42,96 sek. w biegu na 1500 metrów z przeszkodami ustanowiła nowy Rekord Polski Juniorek.

Trener Andrzej Korytkowski w wielką radością informuje o kolejnym udanym występie podopiecznej. Podczas mitingu w AWF Warszawa nasza reprezentantka poprawiła aktualny od 21 lat rekord. Martyna Krawczyńska w biegu na 1500 metrów z przeszkodami czasem 4:42,96 sek o 1,06 sek. poprawiła wynik Urszuli Nęckiej.

Trener zauważa, że bieg nie obył się bez błędów. Cieszy się, że mimo to, zawodniczka osiągnęła tak doby wynik.

Debiutujący na 100 metrów na otwartym stadionie młodzieżowiec Dawid Boć wynikiem 10,87 zajął trzecie miejsce.

-   Ciekawostką jest, że Dawid mieszka i pracuje na stałe w... Islandii, a obecnie przyleciał na dwa starty do Polski – zauważa trener Korytkowski i dodaje, że Dawid zaczął trenować biegi dopiero od jesieni minionego roku.

Junior młodszy Konrad Zaleski na 1500 m o 7 sekund poprawił rekord życiowy (4:12,91 sek.)

Justyna Korytkowska zwyciężyła w biegu o nazwie 12-ta Siemiatycka Dycha Wieczorna.

Piotr Łobodziński w ubiegłym tygodniu zwyciężył w biegu górskim na dystansie 30 kilometrów z przewyższeniami 800 metrów w miejscowości Solan (Czechy) a wczoraj wywalczył trzecia lokatę w Sichlańskiej Piętnastce (przewyższenie 600m).

 

230804070022.gif
Foto: Martyna Krawczyńska
Foto: Justyna Korytkowska
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę