Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 25 września 2023 napisz DONOS@

Wypadek na Piłsudskiego

Na skrzyżowaniu alei Piłsudskiego z ulicą Kazańską zderzyły się dwa samochody. Jezdnia od ronda Solidarności w kierunku szpitala jest zablokowana. Lepiej omijać to ten odcinek drogi.

Około 12:30, na skrzyżowaniu ulic Piłsudskiego z Kazańską, doszło do zderzenia bmw z hyundaiem. Ze wstępnych niepotwierdzonych relacji obserwatorów zdarzenia wynika, że kierująca hyundaiem chciała skręcić w lewo w Kazańską i nie ustąpiła pierwszeństwa jadącemu bmw. W wyniku zderzenia bmw wpadło na znak drogowy i słup oświetlenia. Z uwagi na możliwość naruszenia stabilności latarni, strażacy zamknęli przejście dla pieszych i odgrodzili teren.

Prawdopodobnie jedna osoba trafiła do szpitala.

W trakcie pisania informacji Cytelnik 4lomza.pl przysłał swoją obserwację tej sytuacji:

"Temat zaistniał już na Państwa forum, ale uważam, że wymaga jednak większego nagłośnienia. Ponownie chaszcze wzdłuż al. Piłsudskiego, zwane dla niepoznaki "łąkami kwietnymi", zasłaniają widok kierowcom i pieszym. Niby gdzieś przy samym brzegu przejścia dla pieszych, czy na skraju skrzyżowania al. Piłsudskiego z Szosą Zambrowską wykoszono trochę roślin, ale niewystarczająco. Mieszkańcy na forum skarżą się na utrudnienia w widoczności. Pojawiają się również głosy, że dzisiejsze zdarzenia na skrzyżowaniu Piłsudskiego i Kazańskiej również wynika z zasłonięcia widoku roślinnością. Kierowcy powinni widzieć nadciągających pieszych i pojazdy, zbliżając się do przejścia/skrzyżowania, a nie tuż przed nimi".

 

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę