Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 21 września 2023 napisz DONOS@

W miarę słoneczny tydzień przed nami

Główne zdjęcie
Wygoda, pies znalazł cień na otwieranej drodze

Dużo słońca w nadchodzącym tygodniu i ciepło. W weekend chłodniej i może lekko popadać. Rankiem za sprawą napływającej z północy masy powietrza polarnego morskiego, nadal miejscami będzie chłodno, zwłaszcza na północy i wschodzie.

W poniedziałek w całym kraju dużo słońca, jedynie na wschodzie więcej chmur i może popadać niewielki deszcz.  Temperatura maksymalna w rejonie Łomży wyniesie około 21°C. Wiatr słaby, z kierunków północnych. 

We wtorek słonecznie, choć może pojawić się niewielkie zachmurzenie.  Temperatura maksymalna od 20°C do 23°C. Wiatr słaby i umiarkowany, z kierunków północnych.

Prawie w całym kraju, w tym w naszym regionie, środa także słoneczna. Temperatura w granicach 22-23°C. Wiatr słaby i umiarkowany, początkowo północny, później z kierunków zachodnich.

W czwartek słonecznie, a temperatura maksymalnie osiągnie 25°C. Wiatr słaby i umiarkowany, po południu porywisty, zachodni i południowo-zachodni.

W piątek więcej chmur z możliwymi opadami deszczu. Możliwe burze, zwłaszcza w województwach wschodnich. Temperatura maksymalna około 17°C. Wiatr umiarkowany, w trakcie burz porywisty, północny. 

W sobotę przewaga chmur, ale rozpogodzeniami. Temperatura maksymalna 15-16°. Wiatr słaby, zmienny, na wschodzie z kierunków północnych.

W niedzielę zachmurzenie umiarkowane i duże z przelotnymi opadami deszczu i na wschodzie z możliwością burz. Temperatura maksymalna do 22°C. Wiatr słaby i umiarkowany, w czasie burz w porywach do 60 km/h, z kierunków północnych.

 

źródło: IMGW, windy.com


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę