Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 20 marca 2023 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Lekarze złożyli wnioski na leczenie

Lekarze z Porozumienia Zielonogórskiego złożyli w środę po południu w Podlaskim Oddziale Narodowego Funduszu Zdrowia wnioski o zawarcie umów na leczenie pacjentów w tym roku. Delegacja lekarzy przyniosła około 180 wniosków o umowy. Lekarze podstawowej opieki zdrowotnej zgodzili się po negocjacjach, by za jednego pacjenta miesięcznie w pierwszym kwartale tego roku otrzymywali z NFZ 5 zł 14 groszy. Pierwotnie NFZ proponował im o 5 groszy mniej. W drugim kwartale ta cena ma wzrosnąć. O ile, będzie wiadomo, gdy podzielonych zostanie między poszczegółne regiony, 240 milionów złotych obiecanych przez ministra zdrowia i prezesa NFZ.

W naszym regionie do Porozumienia Zielonogóskiego należy około 180 niepublicznych zakładów opieki zdrowotnej: lekarskich i pielęgniarskich. Do końca ubiegłego roku w Podlaksim Oddziale NFZ wnioski o umowy złożyły 44 podmioty lekarskie spoza Porozumienia.
210204100642.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę