Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 26 września 2023 napisz DONOS@

Wylali lodowisko

Łomżanie mogą ślizgać się nie tylko na ulicach i chodnikach, ale także... na strzelnicy. Stało się tradycją mroźnych zim, że na starej strzelnicy wojskowej przy ul. Konstytucji 3 Maja Łomżyńska Spółdzielnia Mieszkaniowa przygotowuje prawdziwe lodowisko. Prace na tegorocznym rozpoczęto w poniedziałek, a w środę wieczorem można było już tu jeździć na łyżwach.

Jak informuje Krzysztof Cieśliński z ŁSM w pierwszej fazie robót wyrównano i utwardzono nawierzchnię. Następnie wylano tu tysiące litrów wody. Resztę zrobił mróz.
Co roku lodowisko przy ul. Konstytucji 3 Maja cieszy się dużą popularnością szczególnie wśród najmłodszych mieszkańców nie tylko zasobów Łomżyńskiej Spółdzielni Mieszkaniowej ale i całego miasta. W godzinach wieczornych zabawie na lodzie będzie towarzyszyła muzyka emitowana z lokalnej rozgłośni radiowej RMF MAXXX.
Wstęp na lodowisko jest oczywiście bezpłatny. Niestety najbliższa wypożyczalnia łyżew jest daleko stąd...
Pokrewne (tag): rozrywka

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę