Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 21 maja 2024 napisz DONOS@

Wjechał na czerwonym

Główne zdjęcie
Fot. czytelnik

Dwa auta zderzyły się na Rondzie Solidarności. Jeden z kierowców wjechał na krzyżowanie przy włączonym czerwonym świetle. Na szczęście nikomu nic poważnego się nie stało.

Kilka minut przed godz. 15. na skrzyżowaniu Alei Piłsudskiego z ulicą Zawadzką, na Rondzie Solidarności, zderzyły się dwa samochody osobowe. Z ustaleń policji wynika, że 57-latek kierujący audi, jadąc aleją Piłudskiego w kierunku szpitala, wjechał na czerwonym świetle i doprowadził do zderzenia z  fordem jadącym ulicą Zawadzką od kościoła w kierunku Venedy. 

Kierowcy trzeźwi, nikomu nic poważnego się nie stało.

 


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę