Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 28 maja 2024 napisz DONOS@

Chciał zaimponować czy uszczęśliwić młodszą partnerkę

Główne zdjęcie
Fot. Policja

Para ukradła perfumy, a gdy zapukali policjanci, nie kryli zaskoczenia. 42-latek i o 11 lat młodsza partnerka trafili do policyjnego aresztu, a teraz grodzi im do 5 lat pozbawienia wolności.

Pod koniec stycznia w jednej z drogerii w mieście pewna para dopuściła się kradzieży perfum. Właściciel swoje straty oszacował  na kwotę 1100 złotych. Z komunikatu policji wynika, że pracujący nad sprawą kryminalni, dysponując wizerunkiem podejrzanych szybko ustalili tożsamość pary. W komunikacie policja o tym nic nie pisze, ale prawdopodobnie monitoring zrobił ładny portret pary, której spodobały się zapachy. W środę (1.02) rano kryminalni zapukali do drzwi ich mieszkania. Wyraźnie zaskoczeni 42-latek i 31-latka trafili do policyjnego aresztu, a w czwartek  usłyszeli zarzuty kradzieży. Teraz grozi im do 5 lat pozbawienia wolności.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę