Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 16 czerwca 2021 napisz DONOS@

Kasy jak... nigdy

„Nawet miliard euro na rozwój może otrzymać województwo podlaskie w ciągu najbliższych lat” - tak twierdzi premier Kazimierz Marcinkiewicz. Szef rządu, który gościł w piątek w Białymstoku, powołał Wiesława Kamieńskiego - pracownika Podlaskiej Fundacji Rozwoju Regionalnego na doradcę do spraw „ściany wschodniej”.

Premier tłumaczył, że zadaniem Kamieńskiego będzie pilnowanie realizacji programu wyrównywania szans pięciu najbiedniejszych regionów Polski i Unii Europejskiej czyli woj. podlaskiego, lubelskiego, podkarpackiego, warmińsko-mazurskiego i świętokrzyskiego.
Na rozwój tych regionów w budżecie Unii Europejskiej na lata 2007 – 20013 zapisano 880 mln euro. „To pieniądze extra” - mówił Marcinkiewicz. Każde z tych województw dostanie także dużo pieniędzy z normalnych funduszy europejskich. Premier szacuje, że w najbliższych latach samo województwo podlaskie będzie miało do przerobienia około miliarda euro, które mogą być spożytkowane w rolnictwie, przemyśle i infrastrukturze.

210521023159.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę