Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 30 maja 2024 napisz DONOS@

Dachowanie pod Kozikami

Niedostosowanie prędkości do warunków panujących na drodze było przyczyną wypadnięcia auta z z drogi wojewódzkiej 677. Rano lokalnie w regionie występowały oblodzenia.

Kilkanaście minut po godzinie 8. VW polo jadący w kierunku Śniadowa w rejonie miejscowości Koziki wypadł z drogi i dachował. Przyczyną zdarzenia wg policji było niedostosowanie prędkości do warunków panujących na drodze. Na szczęście kierująca 27-latka jak i podróżująca z nią osoba nie doznały obrażeń. 

W poniedziałek rano lokalnie wystąpiły przymrozki i właśnie w miejscu dachowania droga była lekko oblodzona. Zdaje się, że w regionie z tego powodu doszło do kilku innych zdarzeń drogowych. Na drodze między Białymstokiem a Wojszkami dachowało auto osobowe. Także w Świdrach, w gminie Brańsk toyota wpadła w poślizg i również dachowała. Tu 31-latka z 4-letnim dzieckiem trafili do szpitala. Na DK65 w kierunku Bobrownik ciężarówka przewróciła się i częściowo blokuje drogę.

Ostatnie ciepłe dni sprawiają, że z mniejszą ostrożnością poruszamy się po drogach. Z aktualnej prognozy pogody wynika, że w nadchodzącym tygodniu, nocami temperatura może spadać poniżej zera. Zatem może być ślisko.

 

Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę