Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 23 kwietnia 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Pożar w Liceum Ogólnokształcącym w Wysokiem Mazowieckiem

13 uczniów trafiło do szpitala, a ponad 600 zostało ewakuowanych z Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Policealnych w Wysokiem Mazowieckiem. Po godzinie 10 jeden z nauczycieli zauważył dym wydobywający się ze skrzynki elektrycznej w budynku szkoły. Dyrektor liceum Ryszard Flanc zarządził ewakuację uczniów. Na miejsce została wezwana Straż Pożarna, Pogotowie i Policja. Ogień został ugaszony bardzo szybko, ale ze względu na bardzo duże zadymienie utrzymujące się w budynku szkoły zajęcia zostały odwołane.

Lekarze podjęli także decyzję o pozostawieniu na obserwacji w szpitalu 13 uczniów, którzy mieli lekcje w klasie znajdującej się najbliżej źródła ognia. Ich zdrowiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Jak twierdzą strażacy przyczyną pożaru było zwarcie w instalacji elektrycznej.
210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę