Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 03 października 2023 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Łomża: świateczne zmiany w rozkładzie jazdy autobusów

W Miejskim Przedsiębiorstwie Komunikacji w Łomży od dziś do końca roku... wakacje. Autobusy kursowały będą bowiem według wakacyjnego rozkładu jazdu. Oznacza to m.in, że nie kursują autobusy oznaczone literą „s”. Podyktowane to jest przerwą świąteczną w szkołach. W wigilię i w sylwestrowy wieczór z komunikacji miejskiej pasażerowie będą mogli korzystać jedynie do godziny 20.00 . W pierwszy dzień świąt Bożego Narodzenia, 25 grudnia oraz w Nowy Rok 1stycznia nie kursują autobusy linii „5” i „13” .


Kursy pozostałych linii zostaną znacznie ograniczone, szczególnie w godzinach rannych i nocnych. Bliższych informacji odnośnie odjazdów z poszczególnych przystanków udziela dyspozytor MPK - telefon 086 216 03 35 – telefon czynny jest przez całą dobę.
230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę