Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 11 grudnia 2023 napisz DONOS@

Łomżanka z zazdrości uszkodziła samochód „byłego”

Główne zdjęcie
Fot. KPP Kolno

24-letnia mieszkanka Łomży z zazdrości zniszczyła auto byłemu partnerowi. Mężczyzna straty oszacował na 500 zł, a krzepka kobieta za czyn odpowie przed sądem.

Kolneńscy policjanci informują o dość niecodziennej sytuacji, choć nie precyzują kiedy doszło do tych scen zazdrości. Zgłoszenie jakie wpłynęło do dyżurnego mówiło o kobiecie niszczącej zaparkowany przy jednej z ulic Kolna samochód osobowy. Po rozmowie z właścicielem auta ustalono, że 24-letnia była partnerka, pod wpływem emocji, kamieniem uszkodziła szybę i karoserię samochodu. Za takim agresywnym zachowaniem stała inna kobieta. Jeszcze chwilę przed widowiskowym rozstaniem para wspólnie spożywała alkohol, i jak przekazują policjanci, w jego trakcie doszło pomiędzy nimi do nieporozumienia. Niedługo po tym, mężczyzna zobaczył przez okno, jak jego była partnerka siedzi na masce i rzuca w jego samochód kamieniami. 

Poszkodowany oszacował straty na kwotę blisko 500 złotych, a byłą partnerkę czeka odpowiedzialność przed sądem. 

 


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę