Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 26 września 2023 napisz DONOS@

S61 prowokuje prędkość

212 kilometrów na godzinę miał na liczniku kierowca volkswagena, którego w rejonie Stawisk zatrzymali policjanci. Za przekroczenie prędkości o 92 kilometry, mieszkaniec Suwałk ukarany został mandatem karnym w wysokości 2500 złotych.

Z około 44 kilometrów drogi ekspresowej S61 w jednym odcinku, między Kisielnicą  a Gutami, mogą korzystać kierowcy w pełnej funkcjonalności. Zgodnie z przepisami limit prędkości na takich drogach wynosi 120 km/h. Jeszcze w tym roku kolejne 23 km, czyli odcinek do Ełku, powinien zostać oddany do użytku. Niektórym kierowcom taka szeroka i jeszcze w miarę pusta droga pobudza wyobraźnię i prowokuje do sprawdzenia możliwości samochodów. 

Kolneńscy policjanci poinformowali o zatrzymaniu suwalszczanina, który w rejonie Karwowa pod Stawiskami, w poniedziałek pędził z zarejestrowaną prędkością 212 km/h. 36-letni kierowca podróżował z żoną i trójką dzieci. Policjantom tłumaczył, że jechał tak szybko, bo śpieszył się na chrzest. Za przekroczenie prędkości o 92 km/h otrzymał 2500 zł mandatu i 10 punktów karnych. 

Warto przypomnieć, że w rejonie Karwowa co jakiś czas policjanci z nieoznakowanego radiowozu rejestrują dość ekstremalne prędkości. W połowie maja tego roku kierowca bmw jechał w tej okolicy 206 km/h, a 30 maja policjanci z łomżyńskiej drogówki w rejonie Stawisk zarejestrowali kierowcę pędzącego prawie 250 km/h.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę