Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 30 września 2023 napisz DONOS@

Potrącenie dziecka i mężczyzny

Główne zdjęcie
Potrącenie na ul. Sikorskiego

Do dwóch potrąceń doszło w niedzielne południe na ulicach Łomży. Najpierw na wyjeździe z ulicy Wąskiej ucierpiał mężczyzna jadący hulajnogą, a później na ulicy Zawadzkiej dziecko. Obie poszkodowane osoby trafiły do szpitala.

Po godzinie 12. kierujący toyotą, wyjeżdżając z ulicy Wąskiej w ulice Sikorskiego, nie ustąpił pierszeństwa mężczyźnie jadącemu hulajnogą i doprowadził do uderzenia. Poszkodowanego karetka zabrała do szpitala.

Kikilkanaście minut później na przejściu dla pieszych przy ul. Zawadzkiej kierująca potrąciła dziecko. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierująca oplem na czerwonym świetle wjechała na przejście dla pieszych i potrąciła 10- latkę, która jechała na rolkach. Dziewczynka trafiła do szpitala.

Policjanci ustalają okoliczności obu zdarzeń drogowych. 

 

Foto: Potrącenie na ul. Sikorskiego
Foto: Potrącenie na ul. Zawadzkiej

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę