Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 11 grudnia 2023 napisz DONOS@

Tony żywności dla potrzebujących

Niemal 3 tony żywności zebrała Caritas podczas przedświątecznej zbiórki żywności. Akcję zorganizowano w sobotę w 20 łomżyńskich sklepach. Ze specjalnymi koszami stanęli w nich wolontariusze z 5 parafialnych zespołów Caritas i koła akademickiego działającego przy Wyższej Szkole Zarządzania i Przedsiębiorczości im. B Jańskiego.

Do koszy łomżanie najczęściej wkładali cukier, mąkę, konserwy, owoce w puszkach, słodycze...
Cała uzbierana żywność jeszcze w tym tygodniu trafi do potrzebujących. Poszczególne parafialne zespoły Caritas przygotują paczki świąteczne dla najbardziej potrzebujących. W sumie ma być ich około 400.
Drugie tyle paczek żywnościowych na święta dla swoich stałych podopiecznych chce przygotować łomżyńska Caritas. Dla nich paczki będą wydawane w najbliższy czwartek w Kuchni Caritas od godz. 11 do 13.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę