Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 02 października 2023 napisz DONOS@

Pożegnanie Jakuba Szerszniewa (+ 17) w Kupiskach

- Dzwonię w imieniu rodziców Jakuba Szerszniewa i całej naszej rodziny, żeby poinformować o uroczystościach pogrzebowych, które odbędą się w sobotę, 11. czerwca, w Nowych Kupiskach - mówi Krzysztof Żebrowski, wujek zaginionego od 29. grudnia 2021 r. do 19. maja 2022 Chłopca.

Krzysztof Żebrowski, w uzgodnieniu z rodziną świętej pamięci Kuby, wyjaśnia, że taka informacja o pogrzebie należy się wszystkim, którzy od początku wspierali najbliższych i nadal ich wspierają. Cała rodzina Jakuba Szerszniewa chce jednocześnie podziękować wszystkim ludziom dobrej woli, którzy bezinteresownie poświęcili swój czas, sprzęt i zaangażowanie za pomoc w poszukiwaniach Chłopca. Przypomnijmy, że intensywne poszukiwania odbywały się na terenach nad rzeką Narew i na wodzie z udziałem setek wolontariuszy, organizujących się w celu pomocy w odnalezieniu ciała lub wykluczeniu, że Kuba pod koniec grudnia odszedł nie tylko z domu rodzinnego, ale także z tego świata. Najbliżsi Ucznia Liceum Mistrzostwa Sportowego do ostatnich dni nie porzucali nadziei na cudowne ocalenie Ukochanego Syna. Ostatni raz kamery monitoringu zarejestrowały postać Kuby w Jednaczewie. Od razu do poszukiwań Policji i Straży Pożarnej włączyli się mieszkańcy z Kupisk, Łomży, powiatu łomżyńskiego i sąsiednich powiatów, krewni, sąsiedzi, koledzy Kuby, znajomi oraz nieznajomi. Za tę wielką chęć pomocy społeczeństwa i współczucie Rodzina Jakuba jest wdzięczna.

Zamiast kwiatów prośba o datek do puszki
Uroczystości pogrzebowe zaczynają się w sobotę o godzinie 10. wystawieniem ciała w kościele pw. św. Jadwigi Śląskiej w Nowych Kupiskach. Msza święta w intencji Jakuba - o godz. 11., zaś po niej pochowanie na cmentarzu parafialnym. - Jeżeli ktoś ma wolę, to zamiast wieńców i kwiatów prosimy o datek do puszki przed kościołem lub wpłatę na leczenie Filipka Nowackiego - mówi Krzysztof Żebrowski.

https://takaakcja.org.pl/dla-filipka

Filipek Nowacki z Łomży urodził się jako wcześniak w sierpniu 2020. Chłopczyk cierpi na SMA 2, rdzeniowy zanik mięśni – niszczącą mięśnie i zagrażającą życiu chorobą genetyczną. Szansą Filipa jest terapia genowa, kosmicznie kosztowna - ponad 9 milionów złotych. Rodzinę Filipka wcześniej wsparło ponad 53 tysiące osób na portalu zrzutka, gdzie zebrano prawie 2 miliony 300 tys. zł, czyli około 1/5 potrzebnej kwoty. Ponadto rodzina i społecznicy organizują różnorodne akcje, festyny i koncerty charytatywne, żeby uratować zdrowie Filipka. 

Mirosław R. Derewońko

tel. red. 696 145 146

 

Co się stało z 17-letnim Jakubem Szerszniewem...?

Tragiczny finał poszukiwań nastolatka z Kupisk koło Łomży

Rodzice Jakuba dziękują za dar serca

Festyn rodzinny w 10-tce

 

   

230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę