Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 20 maja 2024 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi ze strony: www.radio.bialystok.pl

85% podatników rozliczyło się w Łomży z fiskusem

Prawie 58 tys. złotych - tyle wyniósł największy zwrot nadpłaty podatku, wypłacony jednemu z podatników przez Urząd Skarbowy w Łomży. Naczelnik Urzędu, Edward Matejkowski powiedział Radiu Białystok, że z obowiązku rozliczenia się z fiskusem skorzystało dotychczas ok. 85 proc. podatników - PIT złożyło ponad 25 tys. osób. Dotychczas urząd zdążył też wypłacić już około 7 mln złotych nadpłaconego podatku. Jest to kwota o 20 proc. wyższa niż rok wcześniej.


Niestety, wiele złożonych dotychczas zeznań wymaga wprowadzenia korekt, brakuje m.in. podpisów na dokumentach, często też niewłaściwie wpisane są kwoty dochodów i odpisów. Edward Matejkowski przypomina ponadto, że podanie na zeznaniu numeru nowego konta bankowego podatnika, znacznie przyśpieszy zwrot nadpłaconych kwot. W ostatnim tygodniu wydłużone zostaną godziny pracy Urzędu Skarbowego w Łomży. Będzie on czynny również w sobotę 24 kwietnia.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę