Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 04 października 2023 napisz DONOS@

206 km/h na S61

206 kilometrów na godzinę pędziło BMW po S61. Kolneńscy policjanci zatrzymali zatrzymali mieszkańca Warszawy i wręczyli mandat karny w wysokości 2500 tysiąca złotych.

Przed tygodniem w środę (4.05) kolneńscy policjanci w nieoznakowanym radiowozie  na ekspresowej "61", w rejonie Karwowa zatrzymali pędzące BMW. Jak widzimy na nagraniu z radiowozu, auto jechało z prędkością 206 km/h. W miejscu nagrania obowiązywało ograniczenie do 120 kilometrów na godzinę. 58-letni mieszkaniec Warszawy za przekroczenie prędkości o 86 kilometrów na godzinę, został ukarany mandatem karnym w wysokości 2500 złotych, a na jego konto trafiło 10 punktów.

Źródło: KPP Kolno

 

230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę