Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 29 lutego 2024 napisz DONOS@

Pogoda na pozostałą część tygodnia

W nadchodzących dniach coraz cieplej, a pod koniec tygodnia trochę popada. Dzisiejszej nocy w północno-wschodniej części Polski możliwe przygruntowe przymrozki.

W środę zachmurzenie małe i umiarkowane. W miejscach nasłonecznionych dość ciepło, choć w cieniu zaledwie 12°C. Wiatr słaby, wschodni. IMGW wydało ostrzeżenie meteorologiczne o możliwych przymrozkach dzisiejszej nocy, przy gruncie nawet -4°C.

W czwartek zachmurzenie umiarkowane. Temperatura w ciągu dnia maksymalnie do 16°C. Wiatr słaby  z kierunku południowo – wschodniego. Noc bez przymrozków.

W piątek więcej chmur i spodziewać się należy opadów deszczu. Temperatura w dzień do 17°C. W nocy temperatura około 8°C.

W sobotę sporo chmur i może trochę pokropić, ale ciepło. Temperatura w dzień do 18°C. Niedziela dość słoneczna, choć możliwy lokalnie przelotny deszcz. Temperatura w dzień do 17°C, w nocy 4°C.

 

240206081801.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę