Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 29 lutego 2024 napisz DONOS@

Kto „oszczerza” radnych?

Radni Łomży powołali „speckomisję”, która ma zredagować pismo do redakcji Kuriera Porannego z żądaniem m.in. ujawnienia tajemniczego informatora, który rzucił oszczerstwo jakoby to radni Łomży za łapówkę zgodzili się na budowę hipermarketu w centrum miasta. W pismie tym będzie też żądanie sprostowania i przeprosin, a przewodniczący Rady Miasta i członek „speckomisji” Maciej Głaz podkreśla, że radni dobrego imienia gotowi są dochodzić nawet w sądzie.

Sprawa reakcji Rady Miasta na publikację Kuriera Porannego pt. „Uchwały za łapówki?” z 29 listopada br. pojawiła się na środowej sesji. Radni co prawda raz już w tej sprawie oświadczenie napisali – 30 listopada, ale nie ukazało się ona na łamach Porannego. Teraz będą się domagać więcej... Podczas sesji wytypowano pięcioosobowy zespół (w skład którego weszli: przewodniczący Rady Miasta Maciej Głaz, dwóch jego zastępców Ryszard Matuszewski i Zenon Piechociński, Alicja Konopka i Jerzy Brodziuk), który ma w ciągu dwóch - trzech dni zredagować pismo do Kuriera Porannego. Maciej Głaz podkreśla, że będzie ono zawierało trzy wątki – żądanie sprostowania nieprawdziwych informacji, przeprosin za nie i wskazania informatora, na którego powoływał się dziennikarz Porannego. Radnych Łomży szczególnie zabolało zdanie „Na łapówki dla łomżyńskich radnych poszło sporo grosza - twierdzi informator Porannego”. Choć podczas sesji radni jako owego „informatora” identyfikowali któregoś z łomżyńskich kupców, to chcieliby aby redakcja Kuriera Porannego powiedziała który to.


zobacz też: Hipermarket z Eurołapówką? (Gazeta Bezcenna nr 119)
240206081801.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę