Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 22 kwietnia 2024 napisz DONOS@

Koniec z zakazem, teraz więzienie?

Główne zdjęcie
Fot. Policja

Pijany 55-latek z zakazem prowadzenia pojazdów mechanicznych wjechał w zaparkowane auto. Teraz może trafić do więzienia.

Przed godziną 14. we środę, na ul. Mała Kraska w Łomży, doszło do kolizji. Kierowca daewoo omijając zaparkowane auta, uderzył w jedno z nich. Sprawcą okazał się pijany 55-latek. Przybyły na miejsce patrol policji stwierdził u niego 1,2 promila alkoholu w organizmie. Jak się okazało, mężczyzna nie posiadał prawa jazdy, bo te już wcześniej stracił, także za jazdę po pijanemu. Do 2031 roku miał obowiązujący zakaz prowadzenia wszelkich pojazdów mechanicznych. 

Teraz mężczyzna ponownie stanie przed sądem, a grozi mu kara od 3 miesięcy do 5 lat pozbawienia wolności. Możetakże zostać orzeczony dożywotni zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych. 

Czy warto wsiadać po pijaku?

 


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę