Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 19 kwietnia 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Więzienie za nienależne dodatki

Do 10 lat pozbawienia wolności grozi dyrektorowi jednego w banków w Ełku i jego zastępcy, którzy wypłacili prawie 1,5 mln zł nienależnych dodatków do kredytów rolniczych kilku swoim klientom. Sprawy kredytów przyznawanych na zakup ziemi i maszyn rolniczych specjalnym klientom banku dyrektor prowadził osobiście, zaś następnie dbał, żeby mimo braków formalnych w umowach, do kredytobiorców trafiały dodatki, wypłacane przez Agencję Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa. Prowadząca postępowanie prokuratura łomżyńska stwierdziła, że takich kredytów było co najmniej 6.


Pracownicy banku zadbali także o uzupełnianie wymaganej dokumentacji - akt oskarżenia obejmuje także dwoje pracowników, którzy dobrowolnie poddali się karze. Piątym oskarżonym, który także trafi przed ełcki wymiar sprawiedliwości jest jeden z klientów banku korzystający z kredytów dla rolników, inni jemu podobni- sądzeni będą w innej sprawie przed sądem w Warszawie.
210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę