Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 29 lutego 2024 napisz DONOS@

Nie będzie termomodernizacji Hali Olimpijczyków

Ratusz unieważnił przetarg na termomodernizację Hali Sportowej przy Szkole Podstawowej nr 9 w Łomży. Miasto przeznaczyło za mało pieniędzy na inwestycję.

Miasto Łomża unieważniło przetarg na termoizolację Hali Sportowej przy SP nr 9. W postępowaniu wpłynęło trzy oferty, które oscylowały w przedziale 10-11 mln. zł. Najniższą propozycję złożyła spółka  JL z Piątnicy na kwotę 10.448.958,78 zł. 

Dziś Ratusz ogłosił, że „Zamawiający unieważnia niniejsze postępowanie na podstawie art. 255 pkt 3 ustawy PZP który stanowi, że unieważnia się postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego jeżeli cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba że zamawiający może zwiększyć tę kwotę do ceny lub kosztu najkorzystniejszej oferty." 

Miasto Łomża na tę inwestycję założyło budżet w wysokości 5.915.000 zł, a jak widać realne oferty były prawie dwukrotnie większe. Ratusz przyznaje, że „wielkości tych środków nie można w chwili obecnej zwiększyć do ceny najkorzystniejszej oferty”, dlatego przetarg unieważniono.

 

240206081801.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę