Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 25 maja 2024 napisz DONOS@

Okradł kobietę w kościele

Łomżyńscy policjanci zatrzymali mężczyznę podejrzanego o kradzież pieniędzy z torebki jednej z wiernych uczestniczących w nabożeństwie. Mężczyzna z pozostawionej na ławce torebki wyjął z portfela 750 złotych.

Przed tygodniem w niedzielę, w kościele Bożego Ciała, doszło do kradzieży pieniędzy. Z relacji policjantów wynika, że 63-latka zostawiła na ławce w świątyni torebkę i wyszła. W drodze do domu zorientowała się i wróciła do kościoła. Tu zastała otwartą torebkę, a w portfelu brakowało 750 złotych. Kradzież miała miejsce przed mszą św. o godz. 12., ponieważ już wtedy ksiądz apelował o roztropność i mówił o przykrym incydencie. Dzięki monitoringowi zainstalowanemu w świątyni, pracujący nad sprawą łomżyńscy kryminalni ustalili tożsamość podejrzanego. W sobotę zatrzymali zaskoczonego 49-latka w jednej z łomżyńskich restauracji.

Na podstawie zebranego w sprawie materiału dowodowego, postawiono mu zarzut kradzieży. Zgodnie z kodeksem karnym za to przestępstwo grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności. 

 


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę