Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 24 kwietnia 2024 napisz DONOS@

Pożar domu mieszkalnego

Poddasze domu mieszkalnego spaliło się w gminie Zbójna. Cztery osoby ewakuowały się, nikt nie odniósł obrażeń.

We wsi Wyk w gminie Zbójna zapalił się budynek mieszkalny. Zgłoszenie strażacy otrzymali o godz. 7:20. Na szczęście cztery osoby w nim zamieszkujące, same opuściły pomieszczenia przed przybyciem straży pożarnej. Na miejsce wysłano w sumie 6 jednostek ratowników z Państwowej i Ochotniczych Straży Pożarnej. Spaleniu uległo poddasze budynku. Mieszkańcy schronienie znajdą w pomieszczeniach zastępczych przygotowanych przez Gminę Zbójna. 


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę