Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 21 lutego 2024 napisz DONOS@

Słoneczny weekend

Główne zdjęcie
Rozlewiska Narwi

W weekend kontynuacja wyżowej pogody z dużą ilością słońca, tylko na północnym wschodzie może się okresami pojawić więcej chmur. Padać jednak nie będzie. Noce nadal mroźne, szczególnie z piątku na sobotę, spadek temperatury do -6°C.

W sobotę Polska pozostanie w zasięgu wyżu z centrum nad wschodnią Polską. Ze wschodu nadal napływać będzie zimne, kontynentalne powietrze, jedynie województwa zachodnie pozostaną w cieplejszym powietrzu polarnym morskim. Spadek ciśnienia. W północno-wschodniej części kraju spodziewane jest zachmurzenie małe i umiarkowane. Temperatura maksymalna w dzień 4°C do 7°C. W nocy z soboty na niedzielę temperatura wyniesie do -4°C. Wiatr słaby, z kierunków zachodnich. 

W niedzielę ciśnienie wzrośnie, a Polska będzie w zasięgu wyżu z centrum nad wschodnią Europą. Ze wschodu w dalszym ciągu napływać będzie zimne, kontynentalne powietrze, jedynie zachód kraju pozostawać będzie w cieplejszym powietrzu polarnym morskim. Niebo prawie bezchmurne, choć czasem przelotnie może schować się ze małe chmury. Temperatura maksymalna do 8°C. Wiatr słaby, z kierunków wschodnich.

 

240206081801.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę