Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 11 grudnia 2023 napisz DONOS@

Na zakazie z narkotykami na randkę

Na randce zatrzymali policjanci w piątek 31-latka. Mężczyzna posiadał przy sobie narkotyki i mimo zakazu prowadzenia pojazdów, przyjechał autem.

Policjanci informują o niecodziennym zatrzymaniu łomżyniaka, jakie miało miejsce w ostatni piątek po godz. 22. Zaczęło się od informacji, że na parkingu przyległym do jednej z burs szkolnych dwoje ludzi może zażywać narkotyki. Przybyli na miejsce policjanci w zaparkowanym fiacie zauważyli mężczyznę i kobietę. W drzwiach pojazdu od strony kierowcy, znaleźli zawiniątko z białym proszkiem. Wstępne badanie narkotesterem wykazało, że jest to amfetamina. Także podczas sprawdzania okazało się, że łomżanin ma obowiązujący sądowy zakaz prowadzenia pojazdów. 31-latek noc spędził w policyjnym areszcie. Usłyszał  zarzut posiadania narkotyków, za co grozi kara do 3 lat  pozbawienia wolności oraz złamania sądowego zakazu, za co sankcja przewiduje do lat 5.

Zatrzymanemu została pobrana krew do dalszych badań. Policjanci nie wykluczają rozszerzenia zarzutów o kierowanie pojazdem pod wpływem środka odurzającego.

 


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę