Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 13 kwietnia 2024 napisz DONOS@

Tydzień chłodny, a noce mroźne

Początek tygodnia przyniesie zmienne zachmurzenie oraz słabe opady śniegu lub deszczu ze śniegiem. Od czwartku do końca tygodnia będzie słonecznie i stopniowo zrobi się coraz cieplej. Temperatura w dzień wyniesie od 0°C do 3°C, a w nocy spadnie nawet do -7°C.

W poniedziałek, wtorek i środę pochmurnie z przejaśnieniami i gdzieniegdzie słabe opady śniegu lub deszczu ze śniegiem. Temperatura powietrza w dzień wyniesie do 4°C w poniedziałek, a we wtorek i środę do 2°C. Nocą temperatura spadnie do -3°C . Wiatr będzie słaby i umiarkowany, z kierunków północnych.

Od czwartku do końca tygodnia czeka nas stabilna i słoneczna pogoda, którą przyniesie wyż z centrum nad Europą Wschodnią. Z każdym dniem będzie coraz cieplej. Najdłużej chłodne powietrze pozostanie na wschodzie kraju. W rejonie Łomży  temperatura maksymalna w dzień kształtować się będzie od 0°C do 4°C. W nocy mroźnie, a temperatura spadnie do -7°C w piątek. W sobotę i czwartek w nocy  prognozowane jest -6°C. Wiatr będzie słaby i umiarkowany, okresami na wybrzeżu silniejszy, z kierunków wschodnich i południowych.

 


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę