Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 29 września 2023 napisz DONOS@

Wypadek w Starej Łomży

Dwa samochody ciężarowe zderzyły się na drodze krajowej 63. Kierowca jednego z nich został ranny. Ruch odbywa się z utrudnieniami.

Około 8:30 na drodze krajowej 63 Łomża – Zambrów doszło do najechania przez ciężarówkę na inny pojazd ciężarowy. Ze wstępnych informacji wynika, że na tył skręcającej w lewo wywrotki najechała inna ciężarówka. W wyniku tego uderzenia, znacznemu uszkodzeniu uległa kabina kierowcy, który został poszkodowany. W tej chwili na miejscu pracują służby ratownicze i policja.

Ruch odbywa się wahadłowo. Tworzą się korki w tym miejscu.  

 

Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę