Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 25 września 2023 napisz DONOS@

Nowa dyrektor podlaskiego oddziału ARiMR

Główne zdjęcie
Katarzyna Roszkowska, p.o. Dyrektora Podlaskiego Oddziału ARiMR

Katarzyna Roszkowska, dotychczasowa zastępca kierownika Biura Powiatowego Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa w Zambrowie, została powołana na stanowisko p.o. Dyrektora Podlaskiego Oddziału ARiMR.

17 lutego 2022r. Katarzyna Roszkowska (40 l.) została powołana na stanowisko p.o. Dyrektora Podlaskiego Oddziału Regionalnego Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa. Nowa dyrektor jest absolwentką Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie na kierunku: Ekonomia Menedżerska. Prowadziła własną działalność gospodarczą, a od 6 lat zajmowała stanowisko Zastępcy Kierownika Biura Powiatowego Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa w Zambrowie. 

Na tym stanowisku zastąpiła dotychczasowego p.o. Dyrektora Waldemara Szczesnego, który stanowisko piastował od 9 stycznia 2020 roku. 

 

230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę