Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 16 kwietnia 2024 napisz DONOS@

Śliski poranek

Do dwóch niezależnych kolizji, choć w podobnym czasie i obok siebie, doszło na trasie Piątnica - Jedwabne. Jedna osoba trafiła do szpitala, ruch odbywa się z utrudnieniami.

We wtorkowy poranek poniżej zera spadła temteratura, co spowodowało m.in. na drogach do powstania szadzi. To prawdopodobnie było przyczyną wypadnięcia z drogi 668 między Piątnicą a Jedwabnemdwóch dwóch samochodów osobowych. Wg wstępnych, niepotwierdzonych informacji wynika, że kierujący, czy też kierująca, około godz. 8. jadąc toyotą od Jedwabnego w kierunku Piątnicy, wpadło w poślizg i wylądowało w rowie. Nikomu nic się nie stało, ale podczas wyciągania, kilkadziesiąt metrów dalej kierująca fordem także jadąc od Jedwabnego, również wpadła w poślizg. Tym razem auto wylądowało w rowie na dachu, a kobieta z potłuczeniami trafiła do szpitala. 

 

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę