Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 26 maja 2024 napisz DONOS@

Taksówkarz z „mazowieckiego” kradł paliwo w Łomży

Główne zdjęcie
Zdjęcie ilustracyjne

Na ponad 2 tysiące złotych oszacowali straty właściciele stacji paliw po kradzieżach paliwa, jakich miał się dopuścić taksówkarz „z województwa mazowieckiego”. Mężczyzna tankował i odjeżdżał, i aby zmylić śledczych, chował się za kradzione tablice rejestracyjne.

W środę, tuż przed godziną 22, na jednej ze stacji paliw w gminie Łomża doszło do kradzieży paliwa. Kierowca mercedesa podjechał pod dystrybutor i zatankował samochód, a także wlał paliwo do kanistrów. W sumie zrobił zakupy na kwotę blisko 900 złotych i odjechał w kierunku Ostrołęki. Jak przekazują policjanci, szybko powiadomiono mundurowych z Ostrołęki, a ci zatrzymali „zapominalskiego” na punkcie blokadowym w Laskowcu. Łomżyńscy kryminalni ustalili, że mężczyzna wielokrotnie kradł paliwo na terenie powiatu łomżyńskiego. Dokonał 3 kradzieży na terenie gminy Łomża i jednej w Łomży. W sumie pokrzywdzeni oszacowali swoje straty na ponad 2 tysiące złotych. Jak czytamy w komunikacie podejrzany próbował utrudnić pracę mundurowym i montował w pojeździe wcześniej skradzione tablice rejestracyjne. Policjanci informują, że odzyskali część skradzionego paliwa oraz tablice. Mężczyzna usłyszał łącznie 4 zarzuty, a okazał się być taksówkarzem z „województwa mazowieckiego”. Policjanci nie chcą ujawnić dokładnie w jakiej miejscowości pracował. Tak czy inaczej stwierdzają, że z kradzieży paliwa uczynił sobie dodatkowe źródło dochodu.  

Zgodnie z kodeksem karnym grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.

 


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę