Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 12 kwietnia 2024 napisz DONOS@

Kolizja na drodze do Wizny

Dwa samochody "otarły się" na drodze Łomża - Wizna. Nikt nie został ranny, a ruch odbywa się wahadłowo.

Kilka minut przed godz. 19. na drodze krajowej 64 Łomża - Jeżewo doszło do zderzenia dwóch aut. Między zjazdem na Olszyny, a zjazdem na Żelechy, na zakręcie drogi jadąca od strony Wizny kia zderzyła się z vw canny jadącym od Łomzy. Zderzenie polegało na tym, że oba samochody bardzo mocno otarły się o siebie, skutkiem czego vw z urwanym kołem został na drodze, a kia zjechała do rowu i zatrzymała się na drzewie. Kto przekroczył linię i przejechał na pas w przeciwnym kierunku ustalają policjanci. Z niepotwierdzonych jeszcze informacji wynika, że  kierująca kia była w stanie po alkoholu. 

Ruch w tym miejscu odbywa sięwahadłowo. Nikomu z ludzi nic się nie stało. 

 

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę