Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 18 lipca 2024 napisz DONOS@

W tygodniu zrobi się cieplej

Do czwartku z każdym dniem będzie robiło się coraz cieplej. Nie zabraknie opadów i porywistego wiatru. Koniec tygodnia przyniesie ochłodzenie, ale też więcej słońca i słabszy wiatr. W przyszły weekend nie jest wykluczony silny mróz, nocami w kotlinach górskich nawet poniżej -10°C.

W poniedziałek IMGW prognozuje zachmurzenie umiarkowane okresami duże z przelotnym deszczem lub deszczem ze śniegiem. Temperatura maksymalna nie przekroczy 3-4°C. Wiatr będzie umiarkowany i dość silny, chwilami też porywisty.

We wtorek zachmurzenie będzie duże z większymi przejaśnieniami, głównie na północy. Z północnego zachodu na południowy wschód przemieszczać się będzie strefa opadów deszczu ze śniegiem przechodzących w deszcz. W północno-wschodniej temperatura w dzień wyniesie około 3°C, wieczorem wzrastając do 5°C. Wiatr będzie umiarkowany, okresami dość silny i porywisty.

Środa i czwartek będą najcieplejszymi dniami w tym tygodniu. Niestety będzie padał też deszcz, głównie na północy kraju, natomiast najwięcej słońca prognozowane jest na czwartek w województwach południowych. W środę temperatura maksymalna w rejonie Łomży wyniesie 6°C, a w czwartek nawet 8°C. Niestety temperatura odczuwalna będzie nieco niższa, gdyż w dalszym ciągu wiał będzie umiarkowany i porywisty wiatr.

Od piątku spodziewamy się ochłodzenia, a przelotny deszcz zastępować będą opady deszczu ze śniegiem i śniegu. W piątek temperatura maksymalna wyniesie 4°C. Wiatr umiarkowany, porywisty.

W weekend w całym kraju dużo słońca, najwięcej na południu, a słabe opady śniegu tylko w województwach północnych. W nocy temperatura poniżej zera. W dzień maksymalna około 3°C. Wiatr powinien osłabnąć.

 


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę