Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 23 kwietnia 2024 napisz DONOS@

Będą rozdawać maseczki

Od poniedziałku 7. lutego w Hali Kultury i od środy 9. lutego w punkcie szczepień przy szpitalu wojewódzkim rozdawane będą maseczki pochodzące z Rządowej Agencji Rezerw Strategicznych.

Ratusz informuje w komunikacie, że Miasto Łomża otrzymało maseczki z Rządowej Agencji Rezerw Strategicznych i przy wsparciu żołnierzy 13. Batalionu Lekkiej Piechoty Wojsk Obrony Terytorialnej zostaną one rozdysponowane wśród mieszkańców naszego miasta.

Harmonogram dystrybucji maseczek:

  • Hala Kultury - od poniedziałku 7 lutego do piątku 11 lutego br. w godz. 10:00-18:00 będzie można otrzymać jeden z 8 tys. przygotowanych pakietów. W jednym pakiecie mieści się 50 masek. 
  • Punkt szczepień w Szpitalu Wojewódzkim w Łomży - od 9 lutego dla osób zgłaszających się w tych dniach na szczepienie. Przygotowano 1,2 tys. pakietów.

Wspomniane środki ochrony osobistej będą dystrybuowane do piątku 11 lutego lub do wyczerpania zapasów. Ponadto trzysta tego typu pakietów zostanie rozdysponowanych wśród osób starszych uczęszczających do Klubu Seniora oraz Dziennego Domu Senior+

Obowiązek noszenia maseczek nakłada Rozporządzenie Rady Ministrów z dnia 28 stycznia 2022 roku zmieniające rozporządzenie w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii.

UWAGA

Prosimy o zachowanie wszelkich obowiązujących zasad bezpieczeństwa. Zachowujemy pomiędzy sobą odległość 1,5 m.

 


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę