Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 16 kwietnia 2024 napisz DONOS@

Uwaga, rano możliwa gołoledź

Główne zdjęcie
Zdjęcie ilustracyjne

IMGW ostrzega przed marznącymi opadami deszczu lub mżawki powodującej gołoledź. Ostrzeżenie obejmuje wschodnią połowę kraju, w tym Łomżę i okolice.

Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej wydał ostrzeżenie meteorologiczne 1 stopnia dla wschodniej połowy kraju, w tym dla Ziemi Łomżyńskiej. 4 lutego w godzinach 1:00 do 12:00 prognozowane są miejscami opady marznące deszczu lub mżawki, powodujące gołoledź Synoptyk IMGW-PIB Wiesław Winnicki na 75% określił prawdopodobieństwo wystąpienia zjawiska. 

Początkowo w nocy temperatura może być poniżej zera z opadami śniegu. Po północy, zgodnie z wydanym ostrzeżeniem, temperatura będzie powoli wzrastać, a śnieg zacznie przechodzić w opady deszczu lub mżawki.

 


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę