Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 21 lutego 2024 napisz DONOS@

Niedziela: mandat 2,5 tys. zł i odholowanie pojazdu

Główne zdjęcie
Fot. Policja

Niedzielne zatrzymania policji za alkohol i za prędkość. Jeden z panów trafi przed oblicze sądu, drugi dostał mandat na 2500 zł.

Łomżyńscy policjanci informują o dwóch zdarzeniach z udziałem kierowców, które miały miejsce w niedzielę. Po godzinie 10. policjanci z nieoznakowanej skody zatrzymali prawo jazdy 49-letniemu kierowcy busa. Mężczyzna w Piątnicy-Marianowie jechał z prędkością 121 km/h. Jak wiemy, w tym miejscu znaki drogowe mówią o obszarze zabudowanym, co dla mieszkańca Sejn skończyło się zatrzymaniem prawa jazdy na 3 miesiące, mandatem w wysokości 2500 złotych oraz 10-cioma  punktami karnymi.

Także w niedzielę policjanci z posterunku w Piątnicy wypatrzyli na stacji paliw kierowcę, który po zatankowaniu samochodu bez maseczki wszedł do budynku stacji. Mundurowi podczas legitymowania mężczyzny wyczuli od niego alkohol. Badanie alkomatem wykazało, że 31-latek miał blisko promil alkoholu w organizmie. Na domiar złego, mieszkaniec Łomży w policyjnych systemach miał obowiązujący przez jeszcze kilka miesięcy sądowy zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych. Jak się okazało za alkohol. 

Teraz,  za kierowanie pojazdem pomimo sądowego zakazu grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności. Dodatkowo 31-latek odpowie za brak maseczki, a volkswagen, którym jeździł trafił na strzeżony parking. 


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę