Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 26 maja 2024 napisz DONOS@

Zalana piwnica w Przedszkolu nr 10

Zalaną piwnicą powitało nowy tydzień Przedszkole Publiczne nr 10 w Łomży. Dzieci normalnie uczą się w salach, natomiast straż wypompowuje wodę.

Pęknięta rura była prawdopodobnie przyczyną zalania piwnicy w Publicznym Przedszkolu nr 10 przy ul. Księżnej Anny 12. Strażacy wypompowują wodę z zalanych części obiektu. Służby MPWiK-u przed wejściem robią wykop, aby usunąć awarię. Na razie nieznany jest termin usunięcia awarii. 

Przedszkole pracuje normalnie. Dzieci wchodzą do obiektu drugim wejściem, a zajęcia bez utrudnień odbywają się w salach. 

 

Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę