Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 11 maja 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Skład broni znaleziony na posesji koło Śniadowa

4 sztuki broni i 1600 szt amunicji znaleźli łomżyńscy policjanci. Na składzik z bronią trafili podczas rewizji w domu mieszkańca gminy Śniadowo. Mężczyzna został zatrzymany. "Broń policjancji znaleźli przed południem podczas rewizji w domu 43 letniego Wiesława P, mieszkańca gminy Śniadowo" - mówi nadkomisarz Krzysztof Leończak z Komendy Miejskiej Policji w Łomży. "Policjanci zabezpieczyli dwie tzw samoróbki i dwie wiatrówki oraz 1600 szt amunicji. Wiesław P nie miał pozwolenia na znalezioną broń".


Nie wiadomo jeszcze do czego zatrzymany mężczyzna wykorzystywał znalezioną broń - ma to wyjaśnić prowadzone dochodzenie. "Broń została wysłana do badań" - dodaje Leońćzak. Zatrzymany został tylko Wiesław P, któremu grozi kara do 8 lat więzienia. Policja nie wyklucza jednak kolejnych aresztowań.
210510110729.png

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę