Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 23 czerwca 2024 napisz DONOS@

Codziennie za prędkość jedna osoba traci prawo jazdy w Łomży

Tylko wczoraj policjanci z łomżyńskiej drogówki zatrzymali prawa jazdy dwóm kierowcom przekraczającym o 50 km/h prędkość w obszarze zabudowanym. W sumie od początku roku 27 osobom zatrzymano prawo jazdy za to wykroczenie, czyli średnio jeden dokument dziennie.

Łomżyńscy policjanci informują o zatrzymaniu dwóch praw jazdy za przekroczenie prędkości w obszarze zabudowanym, gdzie obowiązuje 50 km/h. Do obu kontroli doszło na krajowej "61". Chwilę po godz. 9. w Piątnicy policjanci zatrzymali 44-letniego mieszkańca województwa wielkopolskiego, który skodą jechał z prędkością 103 km/h. Kolejne zatrzymanie dokumentu miało miejsce po godzinie 12 w Marianowie. Na radar drogówki  wpadła 41-letnia obywatelka Litwy, która jechała audi z prędkością 105 kilometrów na godzinę.

Dwoje kierujących, za przekroczenie o ponad 50 km/h prędkości w obszarze zabudowanym stracili prawa jazdy oraz  zostali ukarani mandatami w wysokości 1500 złotych. 

Od początku roku 2022, włącznie z tymi wczorajszymi, już 27 kierowców straciło prawa jazdy za przekroczenie prędkości powyżej 50 kilometrów na godzinę w terenie zabudowanym – przekazuje KMP w Łomży. Natomiast w 2021 roku prawa jazdy za te wykroczenia straciło 359 kierowców.

 


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę