Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 12 kwietnia 2024 napisz DONOS@

Sztucznej wyspy nie będzie

Główne zdjęcie
Poste miejsce po samochodzie

Opel zanurzony po drzwi w rozlewisku Narwi został wyciągnięty. Stoi teraz w bezpiecznym, suchym miejscu pod lasem.

O astrze stojącej kilka dni w zamarzniętym rozlewisku Narwi informowaliśmy przed kilkoma dniami. Na wysokości stadionu ktoś porzucił auto, gdy te zapadło się w rozlewisku. Przez kilka dni „porzucony” pojazd budził zainteresowanie, do tego stopnia, że wysłano służby ratunkowe, aby sprawdziły wnętrze. Nic niepokojącego nie znaleziono, więc auto dalej czekało na właściciela. Na szczęście nie ziściła się wizja pozostawienia samochodu do wiosennych roztopów. Narew pod Łomżą znana jest ze swoich rozlewisk, więc auto posłużyłoby prawdopodobnie jako sztuczna wyspa przelatującemu ptactwu. 

We wtorek lub środę traktorem, bo tak wskazują ślady na śniegu, wyciągnięto samochód z zamarzniętego rozlewiska i przeciągnięto pod zagajnik przy Piątnicy. 

 

Czekanie na przypływ

Foto: Poste miejsce po samochodzie
Foto: Astra w bezpiecznym miejscu

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę