Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 28 maja 2024 napisz DONOS@

Uwaga, rano może powitać nas gołoledź

Główne zdjęcie
Zdjęcie ilustracyjne

Po wzroście w ciągu dnia temperatury powyżej zera, w nocy może nadejść ochłodzenie, które spowoduje zamarzanie chodników i ulic. IMGW wydało ostrzeżenie w tej sprawie.

Ostrzeżenia meteorologiczne pierwszego stopnia wydał Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej. Dla terenu powiatu łomżyńskiego prognozuje zamarzanie mokrej nawierzchni dróg i chodników po opadach mżawki, deszczu i deszczu ze śniegiem, lokalnie także mokrego śniegu, powodujące ich oblodzenie. Temperatura minimalna może do -4°C. Ostrzeżenie synoptyk IMGW-PIB Karolina Kierklo zakreśliła do godziny 9 rano.

Jutro, we środę należy spodziewać się opadów deszczu, deszczu ze śniegiem oraz śniegu. Temperatura od 0°C do 2°C. Wiatr zachodni. 

 


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę