Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 05 grudnia 2023 napisz DONOS@

Pod stokiem narciarskim z narkotykami

Główne zdjęcie
Fot. Policja

Policjanci pełniący służbę na stoku w Rybnie zatrzymali 28–latka, który posiadał przy sobie 2 gramy narkotyków. Noc spędził w policyjnym areszcie, a o zarzutach zadecyduje opinia biegłych w zakresie narkotyków jakie posiadał przy sobie.

Komenda Miejska Policji w Łomży informuje o zatrzymaniu 28-letniego mężczyzny na parkingu pod stokiem w Rybnie. Policjanci „zauważyli czterech młodych mężczyzn, z których jeden za wszelką cenę unikał kontaktu wzrokowego z funkcjonariuszami, a w czasie rozmowy mężczyzna wkładał i wyjmował ręce z kieszeni”. Mężczyźni nie mieli przy sobie nart, ale jak się okazało, 28-latek w kieszeni kurtki miał telefon, w którego etui znaleźli mundurowi  foliowe zawiniątko z białym proszkiem. Badanie narkotesterem wykazało, że są to dwa gramy tak zwanego "kryształu". U mieszkańca powiatu łomżyńskiego przeprowadzone badanie na zawartość alkoholu w organizmie, wykazało prawie 0,3 promila. Mężczyzna został zatrzymany i noc spędził w policyjnym areszcie. O zarzutach zadecyduje opinia biegłych w zakresie narkotyków jakie posiadał przy sobie mężczyzna. 

Policja nie podaje czy narkotyki przeznaczone były „dla siebie” czy „na handel”. 

 


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę