Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 02 czerwca 2023 napisz DONOS@

Hodowla konopi w przenośnej szafie

Znaczne ilości narkotyków znaleźli policjanci w jednym z łomżyńskich mieszkań. Mężczyźnie, do którego należał „towar”, postawiono 2 zarzuty i najbliższe trzy miesiące spędzi w areszcie, a grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności.

W miniony czwartek, kryminalni z łomżyńskiej komendy zatrzymali 30-latka, u którego w mieszkaniu na terenie miasta znaleziono znaczne ilości narkotyków. Policjanci w jednym z pokoi, w metalowej kasetce, znaleźli 15 torebek strunowych z białym proszkiem i suszem oraz wagę jubilerską. Wstępne badania przeprowadzone narkotesterem wskazały, że zabezpieczone środki to ponad 48 gramów amfetaminy, 3 gramy marihuany i prawie 8 gramów ekstazy. W jego pokoju mundurowi zabezpieczyli także 4 tabletki niewiadomego pochodzenia i prawie 22 gramów białej sproszkowanej substancji. Ponadto w przenośnej materiałowej szafie 30-latek zorganizował sobie miejsce do hodowli konopi. Policjanci znaleźli tam 3 doniczki z sadzonkami. Właściciel niecodziennego znaleziska został zatrzymany. W piątek 21.01 usłyszał zarzuty posiadania środków odurzających i uprawy konopi innych niż włókniste. 

Decyzją sądu 30-latek najbliższe 3 miesiące spędzi w areszcie śledczym. Sprawa ma charakter rozwojowy i policjanci nie wykluczają rozszerzenia zarzutów o kolejne. Zgodnie z ustawą o przeciwdziałaniu narkomanii za posiadanie znacznej ilości narkotyków grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

 


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę