Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 23 września 2023 napisz DONOS@

Wypadek na Piłsudskiego. Ulica zablokowana.

Cztery auta ucierpiały w zdarzeniu jakie miało miejsce na ul. Piłsudskiego w Łomży. Jedno z aut ścięło słup oświetleniowy, który tarasuje ruch. Strażacy puszczają ruch w kierunku ul. Przykoszarowej.

Przed godz. 16 na ul. Piłsudskiego doszło do zdarzenia drogowego, mniej więcej 100 m przed wyjazdem z ul. Reymonta w stronę al. Legionów. Wypadek miał miejsce na pasie ruchu od al. Legionów w kierunku ul. Zawadzkiej. Wstępnie kierujący audi, prawdopodobnie podczas wyprzedzania, czy to wpadł w poślizg, czy z innych przyczyn, miał kontakt z toyotą. Kierujący toyotą ratując się przejechał przez krawężnik, pas zieleni i uderzył w zaparkowane na parkingu samochody. Natomias audi uderzyło w betonowy słup oświetlenia ulicznego i zatrzymało się przodem do kierunku Legionów. Uszkodzony, betonowy słup runął na drogę, blokując ruch. Na szczęście nie spadł na żaden pojazd. 

W tej chwili droga jest zablokowana. Policjanci szczegółowo ustalają okoliczności zdarzenia. 

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę