Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 27 maja 2024 napisz DONOS@

Ślisko! Samochód na drzewie w Starej Łomży

W Starej Łomży samochód osobowy wpadł w poślizg na śliskiej nawierzchni i uderzył w drzewo. Jedna osoba została poszkodowana. Uwaga, wiele dróg w regionie jest śliskich.

Przed godz. 9., na drodze krajowej 63 w Starej Łomży, samochód osobowy wpadł w poslizg i uderzył w drzewo. Auto jechało od Zambrowa w kierunku Łomży. Na bardzo śliskiej nawierzchni wpadło w poślizg i uderzyło w przydrożne drzewo.  Poszkodowany został kierowca hondy. 

Drogi w regionie mogą być bardzo śliskie. Meteorolodzy zapowiadali oblodzenia i przelotne opady śniegu, a następnie spadek temperatury. Ci, którzy rano musieli wyjechać widzieli wiele śliskich ulic w mieście, ale także poza miastem, tak jak droga krajowa 63. 

 

Foto:
Foto: ul. Zawadzka
Foto: ul. Piłsudskiego
Foto: ul. Piłsudskiego
Foto: Droga krajowa 63
Foto: Droga krajowa 63
Foto: Droga krajowa 63

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę