Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 21 września 2023 napisz DONOS@

Wymuszenie pierwszeństwa na ul. Wojska Polskiego

Na krzyżowaniu ulic Wojska Polskiego z ulicą Spokojną doszło do zderzenia pojazdów. Jedna osoba trafiła do szpitala. Przez pewien czas wyjazd i wjazd w Spokojna był utrudniony.

Kilka minut przed godz. 15, na krzyżowaniu ulic Wojska Polskiego ze Spokojną, doszło do zderzenia dwóch aut osobowych. Kierujący peugeotem jadąc od centrum podczas manewru skrętu w lewo w ul. Spokojną, nie ustąpił pierszeństwa audi jadącego w kierunku centrum. W wyniku zderzenia peugeot ściął znak drogowy i zatrzymał się na wysepce. Pasażerka audi została ranna i trafił do łomżyńskiego szpitala.  

Policja ustala dokładne okoliczności zdarzenia. 

 

230804070022.gif
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę