Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 29 maja 2024 napisz DONOS@

Rekordowy mandat za prędkość i wyprzedzanie na pasach

Główne zdjęcie
Marianowo

26-latka jadąca mercedesem otrzymała 3500 zł mandatu za wyprzedzanie na przejściu dla pieszych i przekroczenie prędkości w obszarze zabudowanym. Jej konto zasiliło 20 punktów karnych.

W niedzielny poranek, po godzinie 9 policjanci z łomżyńskiej drogówki zauważyli mercedesa, którego kierowca wyprzedzał na przejściu dla pieszych w Piątnicy. Jadąc za tym samochodem pojazdem nieoznakowanym zarejestrowali jak z prędkością 119 km/h porusza się w obszarze zabudowanym w Marianowie. Po zatrzymaniu okazało się, że siedząca za kierownicą 26-latka śpieszyła się na Litwę, aby odebrać zamówionego psa. Mieszkanka województwa mazowieckiego straciła prawo jazdy i została ukarana dwoma mandatami karnymi o łącznej wysokości 3500 złotych. Ponadto jej konto zasiliło 20 punktów karnych. 

1500 zł mandatu otrzymał 25-latek, który w piątek tuż przed 21 jechał ulicą Wojska Polskiego. Mężczyzna jadąc volkswagenem wyprzedzał bezpośrednio przed przejściem dla pieszych, co także zarejestrował nieoznakowany policyjny radiowóz. Za to wykroczenie na konto kierowcy trafiło 10 punktów. 

Policja przypomina, że nadmierna prędkość to wciąż jedna z głównych przyczyn wypadków drogowych.

 

Foto: Marianowo
Foto: Łomża

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę