Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 15 czerwca 2024 napisz DONOS@

Nadchodzący tydzień w pogodzie

Po przejściu w poniedziałek chłodnego frontu atmosferycznego, zacznie napływać chłodne powietrze pochodzenia arktycznego i będzie padać deszcz ze śniegiem i śnieg. W kolejnych dniach utrzymywać się będzie aura zimowa z okresowymi opadami śniegu i ujemną, szczególnie na południu kraju, temperaturą w nocy.

We wtorek na wschodzie pochmurnie, choć możliwe przejaśnienia i słabe opady śniegu. Temperatura w najcieplejszym momencie dnia do 2°C. Zachodni i północny zachodni wiatr osłabnie choć we wschodniej części kraju, w rejonie Łomży, może momentami osiągać w porywach 45 km/h.

W środę raczej bez opadów, choć na większe przejaśnienia też nie ma co liczyć. Nad ranem, temperatura powietrza wyniesie około -1°C. W ciągu dnia temperatura wzrośnie do 3°C. Wiatr południowy zachodni, około 20 km/h w porywach do 40 km/h.

Końcówka tygodnia pochmurna, ale z przejaśnieniami, co związane będzie z obecnością nad Polską układu niżowego znad Skandynawii. Okresami opady śniegu, na wybrzeżu także deszczu ze śniegiem. W czwartek i piątek temperatura od -2°C do 1°C. W czwartek zachodni wiatr osiągał będzie w porywach do 60 km/h. W piątek natomiast zmieni kierunek na północny zachodni.

W niedzielę większe przejaśnienia i znowu pogoda wyżowa. Miejscami, głównie na południowym wschodzie, słabe opady śniegu. Wiatr osłabnie.

 


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę