Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 28 maja 2024 napisz DONOS@

Za szybko w Marianowie

Podczas piątkowej akcji prędkość prowadzonej na drogach Łomży i powiatu łomżyńskiego, policjanci na 99 pojazdów w 81 przypadkach przekroczono dopuszczalną prędkość. Jedna osoba straciła prawo jazdy i otrzymała 2000-złotowy mandat.

Piątek w łomżyńskiej drogówce upłynął pod znakiem akcji prędkość. Policjanci skontrolowali 99 pojazdów i jak podają w komunikacie, ujawnili 99 wykroczeń, z czego 81 dotyczyło przekroczenia dozwolonej prędkości. Jedna osoba, kierujący fordem, straciła prawo jazdy. Do kontroli doszło w Marianowie. Tuż przed godz. 20 patrol z wideorejestratorem zatrzymał 43-letniego mieszkańca Giżycka, który jechał z prędkością 113 kilometrów na godzinę, przekraczając tym samym dozwoloną prędkość, aż o 63 kilometry na godzinę. Mężczyzna został ukarany mandatem w wysokości 2000 złotych i 10 punktów karnych.

Policjanci z drogówki podkreślają, że podobne akcje będą kontynuowane w przyszłości.

 


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę